Fehiye Yat Tur Berkan Bey

mavi tur nedir
Mavi Tur Nedir? Mavi Tur ile Tekne Gezisi Nasıl Yapılır?
25 Ocak 2020

Fehiye Yat Tur Berkan Bey

Teknemiz 2006 yapımıdır normal Gulet yatların standartlarının dışına çıkıp rahat ve ferah bir ortama sahip olması için 22,5 Metre uzunluğuyla beraber 6,5 Metre genişliğe sahiptir Teknemiz 8 kamara olup 16 yolcu taşıma kapasitesine sahiptir.2016 yılında iç mimarisi yeniden projelendirilip tamamiyle restore edilmiştir.Teknemizde size hayatınızın en güzel tatilini geçirmeniz için ”Yılmaz” Ailesi sizi güler yüzleriyle karşılıyorlar olacaklardır.

4 Comments

 1. Merhaba, bu bir yorumdur.
  Yorum moderasyonuna başlamak, düzenlemek ve silmek için lütfen yönetim panelindeki yorumlar bölümünü ziyaret edin.
  Yorumcuların avatarları Gravatar üzerinden gelmektedir.

 2. Rahime Merttürk dedi ki:

  Göçek turuna katıldık..tekne sahibi Durali Kaptan doğma büyüme bölgenin yerlisi..Ailesi ile birlikte işlettiği tekne bindiğinizden bir iki saat sonra kendi eviniz gibi oluyor.yemekleri eşi pişiriyor parmaklarınızı yersiniz.Rüya gibi hiç bitmesini istemediğimiz bir tatil yaşadık.Ekip dünya tatlısı.manzara cennet gibi…her açıdan hayallerimizin ötesindeydi.düşünen varsa kesinlikle tavsiye ederiz.

 3. İlhan Kılıç dedi ki:

  Göcek zaten çok güzel , Durali Kaptan ve çok değerli ailesiyle dahada güzel. Samimi ve içten yaklaşımları için çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca Fatma Hanımın yemekleride muhteşemdi.

 4. Murat Sönmez dedi ki:

  Hayatımın en güzel günlerini yaşadım..geniş ailemle katıldığımiz bu mavi turda; gezdiğimiz koylar, adalar yuzdugumuz o berrak sular anlatmaya kelimeler yetmez yurdum güzelliklerini ama durali kaptanla koylardan koylara gezmek eşinin yaptığı lezzetli yemekleri yemek çocukları guleryuz lü kesinlikle tavsiye edebileceğim örnek aile

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Yazın!
Mavi Tur için Hemen Bize Yazın!
Tekne Tatili Yapmak İstiyorum!
Powered by
Hemen Bizi Arayın